Vlastním malou chovatelskou stanici. Občas funguji jako "hotel" pro známé pejsky a jako dočaska pro pejsky potřebné. Specializuji se na chov plemene dalmatin. Moji psi jsou mé děti, moje všechno. Ne všichni psi, kteří jsou papírově v mém majetku, také bydlí u mě, tak v případě zájmu o krytí je nutné sladit čas vícero lidí. Proto prosím o pochopení. Moje zlatíčka baští BARF, teda pokud panička nezapomene ráno vyndat maso z mrazáku. To je pak odbydu granulemi. Jsou to gaučáci a posteloví povaleči, ale máme i velkou zahradu a chodíme na procházky k Jizeře. Na výstavách nás moc nepotkáte, spíš na coursingových závodech, tam vybíjíme svůj temperament. S našimi odchovy nebudete sbírat tituly BOB na výstavách, snažíme se o zdraví, nepříbuznost, dlouhověkost a dobrou povahu i na úkor toho nejkrásnějšího exteriéru. Uchovnění našich odchovů potěší, ale hlavní je dlouhý a spokojený život dalmatina s majitelem.

Ke coursingu jsme se dostali v roce 2005 když panička a Cindy na dostihové dráze v Mladé Boleslavi viděly ukázkový běh Blade Runnera Javapami, který v té době běhal ovál jako dostihoví chrti. Cindince se to také zachtělo, ale na dráze moc tréninků nebylo, tak jsme vyzkoušely coursing. Blade s paničkou se k nám přidali a zanedlouho se jim podařilo získat oficiální licence a mohli závodit. Jak ti dva stárli, přidali se k nim jejich potomci Albert a Bája Danarny, Darina a mnoho jiných dalmatinů.  Nyní máme již třetí coursingovou generaci v Grace a Chitě a druhou v Eliotovi, Helen, Hermesovi, Hedě a Heliosovi, ob jednu generaci běhá i velmi rychlá Febee která nás všechny poráží :-)

Název naší chovatelské stanice je spojením dvou jmen paniččiných prvních dalmatinů Dana a Arnyho, na jejich památku vznikla chst Danarny. Dan byl dalmatin bez PP, bohužel nemocný a zemřel v půl roce. Arny byl první dalmatin s PP, který zaplnil díru v srdíčku po Danovi, byl klidné povahy, trošku tvrdohlavý a miláček. Naučil paničku vystavovat a zanechal paničce úžasného synáčka Laska s velmi přátelskou povahou.

smečka ze Lhoty